Pokój gościnny 4 osobowy nr 12 poddasze

Opis

Jest to jeden duży pokój ok. 25 m2. Umieszczone są dwa okna połaciowe. Możliwość wyglądania przez okno na okolicę i plac zabaw-strona południowa. Drugie jest od strony wschodniej.

W pokoju jest łoże małżeńskie 140x200cm z pościelą ,szafką i lampką nocną. Ława i dwa fotele oraz szafa z wieszakami oraz półka wisząca są na wyposażeniu. Dodatkowo mała zabudowana szafka. Znajduje się w nim również łóżko piętrowe z pościelą oraz tv z programami tv naziemnej.

W łazience znajduje się kabina prysznicowa, suszarka do włosów oraz suszarka na ubrania,wieszaki, umywalka z szafką oraz wc. W łazience jest okno przez które jest możliwość wyglądania na okolicę i plac zabaw od strony południowej.
Do dyspozycji ogólnie dostępna, w pełni wyposażona kuchnia, stoły jadalne oraz salon. Wyposażenie kuchni to m.in.: kuchenka mikrofalowa, zastawa kuchenna i ekspres do kawy. Pensjonat został wybudowany w 2004 roku z materiału, który w zimie izoluje ciepło a latem utrzymuje chłód, dlatego w budynku nie ma potrzeby instalowania klimatyzacji.

Informacje

Udogodnienia

Pozostałe

DSC_0380

Pokój nr 10 parter

wypożyczalnia rowerów Wicie

Pokój nr 9 parter

DSC_0404

Pokój nr 7 parter

DSC_0361

Pokój nr 1 piętro I

DSC_0404

Pokój nr 3 piętro I

wypożyczalnia rowerów Wicie

Pokój nr 5 piętro I

DSC_0380

Pokój nr 6 piętro I

DSC_0387

Pokój nr 11 poddasze