Apartament 2-pokojowy nr 8 parter

Opis

Umieszczony na parterze budynku od strony południowej. W każdym pokoju są po dwa okna wychodzące na ogród , plac zabaw oraz ulicę Bałtycką, również w łazience jest okno. Na Apartament składają się 2 pokoje połączone korytarzem (pokój o pow. 15m2, pokój o pow. 12m2, przedpokój o pow. 3m2) W pokoju o pow. 15m2 znajduje się łoże małżeńskie z pościelą, ława i dwa fotele, zestaw mebli, szafka i lampka nocna, tv oraz rozkładana kanapa 120x200cm.

W pokoju drugim o pow.12m2 jest szafka, półka wisząca, szafka i lampka nocna oraz tv. Tapczanik o wym. 90x200cm oraz rozkładany narożnik o pow. spania 140x200cm również z pościelą. Pokój został wyposażony dodatkowo w stolik i dwa foteliki.

Do dyspozycji gości szklanki oraz czajnik bezprzewodowy. Na przedpokoju łączącym pokoje o pow. 3 m2 jest zabudowana duża szafa z wieszakami i lustrem. W łazience o pow.4 m2 znajduje się kabina prysznicowa, suszarka do włosów oraz suszarka na ubrania,wieszaki, umywalka z szafką oraz wc.
Na parterze do dyspozycji ogólnie dostępna, w pełni wyposażona kuchnia, stoły jadalne oraz salon. Wyposażenie kuchni to m.in.: kuchenka mikrofalowa, zastawa kuchenna i ekspres do kawy. Pensjonat został wybudowany w 2004 roku z materiału, który w zimie izoluje ciepło a latem utrzymuje chłód, dlatego w budynku nie ma potrzeby instalowania klimatyzacji.

Informacje

Udogodnienia

Pozostałe

Noclegi Wicie

Apartament nr 2

Hotel nad morzem

Apartament nr 4