Apartament 2-pokojowy nr 4 piętro I

Opis

Apartament umiejscowiony jest od strony południowej. Okna w pokojach oraz łazience są połaciowo -dachowe co uniemożliwia swobodne wyglądanie na zewnątrz. Ściany częściowo ze skosami. Powierzchnia jednego pokoju wynosi ok.15 m2,drugiego 12 m2, łazienki 3 m2 oraz przedpokoju łączącego pokoje 2 m2.

Jeden z pokoi wyposażony jest w łoże małżeńskie 140×200 cm plus pościel, ławę i dwa fotele oraz zestaw mebli, szafkę i lampkę nocną. Tv 32 cale wraz z programami tv naziemnej. Szklanki oraz czajnik bezprzewodowy. W drugim pokoju znajduje się szafa z wieszakami, wisząca półka, szafka i lampka nocna, stolik i dwa foteliki oraz tv. Kanapa o wym. 90×200 cm wraz z pościelą oraz rozkładana kanapa dla 2-ch osób 120 x 200 cm również z pościelą.

W łazience znajduje się kabina prysznicowa, suszarka do włosów oraz suszarka na ubrania,wieszaki, umywalka z szafką oraz wc. Na przedpokoju duża zabudowana szafa z drzwiami przesuwnymi z lustrem i wieszakami.
Na piętrze do dyspozycji ogólnie dostępna, w pełni wyposażona kuchnia, stoły jadalne oraz salon. Wyposażenie kuchni to m.in.: kuchenka mikrofalowa, zastawa kuchenna i ekspres do kawy. Pensjonat został wybudowany w 2004 roku z materiału, który w zimie izoluje ciepło a latem utrzymuje chłód, dlatego w budynku nie ma potrzeby instalowania klimatyzacji.

Informacje

Udogodnienia

Pozostałe

Noclegi Wicie

Apartament nr 8

Noclegi Wicie

Apartament nr 2