Wicie Apartamenty "Róża Wiatrów"

Zapraszamy serdecznie do naszego pensjonatu „Róża Wiatrów” oferującego pokoje gościnne, apartamenty oraz komfortowe domki letniskowe nad polskim morzem. Nasz pensjonat znajduje się w nadmorskiej miejscowości Wicie, pomiędzy Darłowem, a Jarosławcem. Od morza dzieli nas jedynie 400m.
Zapraszamy serdecznie do naszego pensjonatu „Róża Wiatrów” oferującego pokoje gościnne, apartamenty oraz komfortowe domki letniskowe nad polskim morzem.

Apartamenty

Noclegi Wicie

Apartament nr 8 parter

Umieszczony na parterze budynku od strony południowej. W każdym pokoju są po dwa okna wychodzące na ogród , plac zabaw oraz ulicę Bałtycką, również w łazience jest okno. Na Apartament składają się 2 pokoje połączone korytarzem (pokój o pow. 15m2, pokój o pow. 12m2, przedpokój o pow. 3m2).
DSC_0370-min

Apartament nr 2 piętro I

Apartament umiejscowiony jest od strony południowej. Okna w pokojach oraz łazience są połaciowo -dachowe co uniemożliwia swobodne wyglądanie na zewnątrz. Ściany częściowo ze skosami. Powierzchnia jednego pokoju wynosi ok.15 m2,drugiego 12 m2, łazienki 3 m2 oraz przedpokoju łączącego pokoje 2 m2.
Hotel nad morzem

Apartament nr 4 piętro I

Apartament umiejscowiony jest od strony północnej. Okna w pokojach oraz łazience są połaciowo -dachowe co uniemożliwia swobodne wyglądanie na zewnątrz. Ściany częściowo ze skosami. Powierzchnia jednego pokoju wynosi ok.15 m2,drugiego 12 m2, łazienki 5 m2 oraz przedpokoju łączącego pokoje 2 m2.
Na podstawie 42 opinii.
TheMarcinist
TheMarcinist
2021-08-29
Zweryfikowana
Pensjonat bardzo klimaciarski
marcus K
marcus K
2021-07-08
Zweryfikowana
Cudowne miejsce na wypoczynek, wspaniała atmosfera, komfortowe warunki i przesympatyczni właściciele .Gorąco polecam to urocze miejsce☀️😍
Lukasz R
Lukasz R
2020-08-25
Zweryfikowana
POLECAM! Super miejsce. Piękny pensjonat i bardzo fajne domki. Dużo miejsca na terenie do zabaw i gier. Zdjęcia nie oddają całego klimatu tam panującego. Bardzo sympatyczna właścicielka. Po drugiej stronie ulicy sklep. Do morza 800 metrów spokojną alejką. Nie lubię 2 razy jeździć w to samo miejsce ale tam wyjątkowo bym wrócił. Można przyjechać z pieskiem.