Wicie Pensjonat "Róża Wiatrów"

Zapraszamy serdecznie do naszego pensjonatu „Róża Wiatrów” oferującego pokoje gościnne, apartamenty oraz komfortowe domki letniskowe nad polskim morzem. Nasz pensjonat znajduje się w nadmorskiej miejscowości Wicie, pomiędzy Darłowem, a Jarosławcem. Od morza dzieli nas jedynie 400m.
Zapraszamy serdecznie do naszego pensjonatu „Róża Wiatrów” oferującego pokoje gościnne, apartamenty oraz komfortowe domki letniskowe nad polskim morzem.

Pokoje gościnne

Pokoje nad morzem

Pokój nr 10 parter

wypożyczalnia rowerów Wicie

Pokój nr 9 parter

20200622_151812

Pokój nr 7 parter

Pokoje nad morzem

Pokój nr 1 piętro I

Pokoje nad morzem

Pokój nr 3 piętro I

wypożyczalnia rowerów Wicie

Pokój nr 5 piętro I

Pokoje nad morzem

Pokój nr 6 piętro I

Noclegi Wicie

Pokój nr 11 poddasze

Pokoje nad morzem

Pokój nr 12 poddasze

Apartamenty

Noclegi Wicie

Apartament nr 8 parter

Umieszczony na parterze budynku od strony południowej. W każdym pokoju są po dwa okna wychodzące na ogród , plac zabaw oraz ulicę Bałtycką, również w łazience jest okno. Na Apartament składają się 2 pokoje połączone korytarzem (pokój o pow. 15m2, pokój o pow. 12m2, przedpokój o pow. 3m2).
Noclegi Wicie

Apartament nr 2 piętro I

Apartament umiejscowiony jest od strony południowej. Okna w pokojach oraz łazience są połaciowo -dachowe co uniemożliwia swobodne wyglądanie na zewnątrz. Ściany częściowo ze skosami. Powierzchnia jednego pokoju wynosi ok.15 m2,drugiego 12 m2, łazienki 3 m2 oraz przedpokoju łączącego pokoje 2 m2.
Hotel nad morzem

Apartament nr 4 piętro I

Apartament umiejscowiony jest od strony północnej. Okna w pokojach oraz łazience są połaciowo -dachowe co uniemożliwia swobodne wyglądanie na zewnątrz. Ściany częściowo ze skosami. Powierzchnia jednego pokoju wynosi ok.15 m2,drugiego 12 m2, łazienki 5 m2 oraz przedpokoju łączącego pokoje 2 m2.
Na podstawie 42 opinii.
TheMarcinist
TheMarcinist
2021-08-29
Zweryfikowana
Pensjonat bardzo klimaciarski
marcus K
marcus K
2021-07-08
Zweryfikowana
Cudowne miejsce na wypoczynek, wspaniała atmosfera, komfortowe warunki i przesympatyczni właściciele .Gorąco polecam to urocze miejsce☀️😍
Lukasz R
Lukasz R
2020-08-25
Zweryfikowana
POLECAM! Super miejsce. Piękny pensjonat i bardzo fajne domki. Dużo miejsca na terenie do zabaw i gier. Zdjęcia nie oddają całego klimatu tam panującego. Bardzo sympatyczna właścicielka. Po drugiej stronie ulicy sklep. Do morza 800 metrów spokojną alejką. Nie lubię 2 razy jeździć w to samo miejsce ale tam wyjątkowo bym wrócił. Można przyjechać z pieskiem.