Pokoje gościnne Wicie

polecamy

Nowoczesny budynek

W naszym pensjonacie "Róża Wiatrów" oferujemy pokoje dwu-, trzy- oraz czteroosobowe na parterze i piętrze oraz poddaszu.
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy również apartamenty na I piętrze z oknami połaciowymi (dachowymi). Dla najbardziej wymagających proponujemy apartament Lux, cechują go duże, przestronne okna. Apartament znajduje się na parterze.
Wszystkie nasze apartamenty mają powierzchnię 42 m², pokoje czteroosobowe powierzchnię 25 m², natomiast pokoje dwu-trzyosobowe - 11 m².  Zachęcamy do rezerwacji już teraz.
Wszystkie nasze pokoje są z łazienkami, tv naziemną, pościelą, meblami i półkami, suszarką do włosów. Wszystkie kuchnie są w pełni wyposażone.
Salony mają swój wyjątkowy klimat. Na każdym piętrze dodatkowo zapewniamy kuchenki mikrofalowe i ekspresy do kawy. W całym budynku jest bezprzewodowy internet dla gości, są do dyspozycji grille, parawany, leżaki, koce, a odpłatnie również parasole plażowe oraz ręczniki.


Nasza oferta
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy miejsca noclegowe:


Dziękujemy wszystkim, którzy nas dotąd odwiedzili i odpoczęli w naszych domkach letniskowych oraz pokojach gościnnych. Osoby, które planują wczasy na Bałtykiem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem.

    
1